четвртак, 6. септембар 2018.

OVOG PUTA ĆU JA DA VLADAM! Luna OTKRILA TAKTIKU: Igraću se s njima! Anabela joj poručila - ĆUTI BRE!

Luna Đogani
Ne krije želju za pobedom!

Rijaliti "Zadruga 2" počinje večeras, a novi zadrugari su više nego uzbuđeni. Poslednje minute pre ulaska provode zajedno u karantinu, gde će imati priliku da se malo bolje upoznaju.

Luna Đogani, drugoplasirana pobednca prve sezone, inače ovaj put pošteđena od karantina, ponovo će se useliti u velelepnu vilu, a veče pred ulazak u "Zadrugu 2" provela je u društvu svoje porodice i prijatelja koji su uz muziku organizovali oproštajno veče.

Među prisutnima, našli su se, pored njene uže porodice, kao podrška Osman Karić su suprugom ali i jedan od učesnika "Zadruge 2" - Gastoz. Svi oni su bili vidno raspoloženi što se može zaključiti iz video klipova i fotografija koje su kačili na društvenoj mreži Instagram.
Naime, u jednom momentu, Lunin otac, denser Gagi Đogani uključio je opciju "lajv" na svom profilu a tu se mogla videti i čuti Lunina taktika koju je očigledno pripremila ne bi li se ovaj put dočepala prve nagrade.

- Idem u rat, ali pozitivni! Ovaj put ću ja da vladam! Sada ću ja malo da se igram sa njima - rekla je blogerka, na šta se njena majka, Anabela Atijas nadovezala vidno uzrujana Luninim rečima, pa joj je uputila sledeće reči:

Luna i Anabela
- Ćuti bre majke ti, rekla je Anabela.

Ovaj komentar nije zadržao izlaganje Đoganijeve, koja je nastavila u "osvajačkom" stilu.

Luna i Gastoz

- Pusti me bre mama, želim svima da vam kažem da vas puno volim i da ćete mi nedostajati, veoma sam emotivna - završila je blogerka.

Da li će Đoganijeva uspeti u svojoj nameri, i uspeti da ovaj put realizuje svoj cilj i kako će se ponašati, videćemo koliko još večeras.

Da li će se Gastoz i Luna smuvati u "Zadruzi 2"

Нема коментара:

Постави коментар