среда, 5. септембар 2018.

ONA IPAK NE ULAZI: Svi učesnici Zadruge otišli u KARANTIN, ali Luna je ODUSTALA!

Svi učesnici Pinkovog popularnog šou-programa u obavezi su da provedu neko vreme u karantinu pred sam ulazak
Rezultat slika za luna djogani slike

 otišla u karantin
Luna je organizovala putovanje pred Zadrugu, kako bi se što bolje odmorila. Ona je na nekoliko dana otišla sa svojom majkom Anabelom u Tursku, a takođe im se priključio i Lunin bivši dečko, a sadašnji prijatelj, Gastoz.


Đoganijeva fanove redovno obaveštava kako se provodi u Istanbulu, a zanimljiva informacija jeste da kao stari član rijalitija, ove godine neće morati da ide u karantin pred Zadrugu 2 - prenosi Alo.

Svi učesnici Pinkovog popularnog šou-programa u obavezi su da provedu neko vreme u karantinu pred sam ulazak, ali izgleda da to nije slučaj i sa Đoganijevom, koja je odustala od njega.

Da podsetimo, u prvoj sezoni spekulisalo se mnogo o tome kako vicešampionka ima privilegije u rijalitiju, da li vam ovo izgleda kao jedna od njih?

Нема коментара:

Постави коментар