четвртак, 6. септембар 2018.

MOJA ŽELJA JE OTIŠLA: Luna ga pustila da ode, a sa njim i... Novi početak ili novi kraj?

Luna Đogani
Vreme će pokazati...

Luna Đogani koja je osvojila drugo mesto u prvoj sezoni rijalitija "Zadruga", rešila je da još jednom okuša svoju sreću u ovom tv formatu. Ona se oprostila od svoje porodice i prijatelja, napravivši okupljanje u jednom restoranu.

Muzika je svirala celo veče, a vrhunac dobre zabave bilo je puštanje "balona želja".

Okupljeni su uzeli svaki svoj balon, a između ostalih naravno i Luna.

- Moja želja je otišla - napisala je Luna uz snimak koji je objavila na svom Instagramu.

Da li će za nju ova nova sezona značiti i neki novi početak, ostaje da se vidi...

Нема коментара:

Постави коментар