
Vreme će pokazati...
Luna Đogani koja je osvojila drugo mesto u prvoj sezoni rijalitija "Zadruga", rešila je da još jednom okuša svoju sreću u ovom tv formatu. Ona se oprostila od svoje porodice i prijatelja, napravivši okupljanje u jednom restoranu.
Muzika je svirala celo veče, a vrhunac dobre zabave bilo je puštanje "balona želja".
Okupljeni su uzeli svaki svoj balon, a između ostalih naravno i Luna.
- Moja želja je otišla - napisala je Luna uz snimak koji je objavila na svom Instagramu.
Da li će za nju ova nova sezona značiti i neki novi početak, ostaje da se vidi...
Нема коментара:
Постави коментар